T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
BİNGÖL - YAYLADERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haberler

Yayladere 2015 voleybol turnavası

Yayladere Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 2015 voleybol turnuvası mayıs ayında yapıldı. Birinci Yayladere İlçe Jandarma Komutanlığı oldu. Ödüllerini Yayladere Kaymakamı Uğur AKMEŞE´DEN ALDILAR.

Dengeli Beslenme İle ilgili Seminer

Yayladere Toplum Sağlığı Merkezi tarafından Yayladere Çok Programlı Lisesi Öğrencilerine Dengeli Beslenme konusu hakkında bilgi verildi. Gençlerimiz sağlık yaşam için tüketmesi gereken besinler hakkında bilgi edindi.

İstanbul Gezisi

 

 

Yayladere Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün işbirliği ile 20 öğrencimiz ve öğretmenimizle İstanbul gezisi düzenlendi.

Kadıköy Belediyesinin kardeş belediyesi olan Yayladere Belediyesinin katkıları sonucu Yayladere Belediyesinin katkıları sonucu Yayladere Ortaokulu vee Yayladere Çok Programlı Anadolu Lisesinden seçilen 20 öğrenciyle 21 Mart 2015 Cumartesi günü Elazığ Havalimanından uçakla İstanbul’a gidildi. Kadıköy Belediyesinin büyük konukseverliğiyle öğrencilerimiz Oyuncak Müzesini, Akvaryumu dolaştı, Külkedisi  Sindirella filmini sinemada izlediler 22 Mart 2015 Pazar günü ise Fenerbahçe- Beşiktaş derbisinde  büyük heyecan yaşadılar.

 


 

 

 

Bilişim Teknolojileri Sınıfı Yenilendi

 

Okulumuza ait bilgisayar sınıfında 12 adet bilgisayar bulunmaktaydı. Fakat bu bilgisayarlar teknik özellikleri bakımından eski olduğundan dolayı yeni programları kaldırmamakta, geliştirilen son yeniliklere uyum sağlayamamaktaydı.

 

Bilgilendirme toplantısı

Yayladere Toplum Sağlık Merkezi tarafından Yayladere Lisesi ve Yayladere Ortaokulu öğrencilerine ve öğretmenlerine kene ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı

Tüm Haberler

Duyurular

Ziyaret - 27.06.2013
Eğitim -Öğretim Yılı - 27.06.2013
Sitemiz Yayına Başlamıştır - 13.07.2012
Tüm Duyurular