B?NGÖL YAYLADERE ?LÇE M?LLÎ E??T?M MÜDÜRLÜ?Ü

İstanbul Gezisi

    Yayladere Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün işbirliği ile 20 öğrencimiz ve öğretmenimizle İstanbul gezisi düzenlendi. Kadıköy Belediyesinin kardeş belediyesi olan Yayladere Belediyesinin katkıları sonucu Yayladere Belediyesinin katkıları sonucu Yayladere Ortaokulu vee Yayladere Çok Programlı Anadolu Lisesinden seçilen 20 öğrenciyle 21 Mart 2015 Cumartesi günü Elazığ Havalimanından uçakla İstanbul’a gidildi. Kadıköy Belediyesinin büyük konukseverliğiyle öğrencilerimiz Oyuncak Müzesini, Akvaryumu dolaştı, Külkedisi  Sindirella filmini sinemada izlediler 22 Mart 2015 Pazar günü ise Fenerbahçe- Beşiktaş derbisinde  büyük heyecan yaşadılar.        
İstanbul Gezisi

 

Dolu dolu geçen bu iki gün için başta Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Aykut NUHOĞLU’NA , öğrenci ve öğretmenimizle ilgilenen belediye personeline ve Yayladere Belediye Başkanı Sayın Sabri AKYÜREK’e teşekkür ederiz.

 

Merkez Mahallesi Yayaladere - 04263412227

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.